KAISTAD AS
Suljettu 22. kesäkuuta 2023KAISTAD AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KK
Kai Kaalstad1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- KK
Kai Kaalstad1970
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 29. joulu 2010 – 22. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2018
- −342 595
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2018
- −255 123
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK 1970 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −342 595 |
Vastaavat yhteensä | 5 520 120 |
Velat yhteensä | 5 775 243 |
Oma pääoma yhteensä | −255 123 |
T&T
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 432 |
Liiketulos | −5 432 |
Rahoitustuotot/-kulut | −694 911 |
Tulos ennen veroja | −700 343 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −357 748 |
Vuositulos yhteensä | −342 595 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 376 837 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 143 284 |
Vastaavat yhteensä | 5 520 120 |
Lyhytaikainen velka | 9 182 |
Pitkäaikainen velka | 5 766 061 |
Velat yhteensä | 5 775 243 |
Sijoitettu pääoma | 110 000 |
Kertyneet voittovarat | −365 123 |
Oma pääoma yhteensä | −255 123 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 520 120 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta