AARUM WERNER EIENDOM AS
Suljettu 26. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OH
Odd Henry Werner1941
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 10. huhti 2010 – 26. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 208 700
- NOK
- Vuositulos 2021
- 80 467
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 7 097 581
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OH 1941 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
OH 1941 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 208 700 |
Vuositulos yhteensä | 80 467 |
Vastaavat yhteensä | 7 213 229 |
Velat yhteensä | 115 648 |
Oma pääoma yhteensä | 7 097 581 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 208 700 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 106 598 |
Liiketulos | 102 102 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 345 |
Tulos ennen veroja | 104 447 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 23 980 |
Vuositulos yhteensä | 80 467 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 000 001 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 213 228 |
Vastaavat yhteensä | 7 213 229 |
Lyhytaikainen velka | 115 648 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 115 648 |
Sijoitettu pääoma | 9 204 859 |
Kertyneet voittovarat | −2 107 278 |
Oma pääoma yhteensä | 7 097 581 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 213 229 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta