Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TROPICAL INVEST AS890 144 152

Vuokraus
Osakeyhtiö
Nordvikvegen 77 2316 HAMAR, Norge

TROPICAL INVEST AS

Suljettu 3. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
17 vuotta
- 23. elo 2006 – 3. heinä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−19 460
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 239 434
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Muut

NimiRooliOsakkeet
H
HAMARREVISJON AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−19 460
Vastaavat yhteensä
1 378 104
Velat yhteensä
138 670
Oma pääoma yhteensä
1 239 434

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
14 434
Liiketulos
−14 434
Rahoitustuotot/-kulut
−5 027
Tulos ennen veroja
−19 460
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−19 460

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 375 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 104
Vastaavat yhteensä
1 378 104
Lyhytaikainen velka
138 670
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
138 670
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
1 139 434
Oma pääoma yhteensä
1 239 434
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 378 104

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta