KIRKEGATEN 2-4 EGERSUND AS
Suljettu 29. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LO
Lise Olga Luther1965
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 29. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 45 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −70 459
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 31 541
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LO 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
FÅ 1960 | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
DE | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Vuositulos yhteensä | −70 459 |
Vastaavat yhteensä | 786 331 |
Velat yhteensä | 754 790 |
Oma pääoma yhteensä | 31 541 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 135 512 |
Liiketulos | −90 512 |
Rahoitustuotot/-kulut | 181 |
Tulos ennen veroja | −90 331 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −19 872 |
Vuositulos yhteensä | −70 459 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 720 093 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 66 238 |
Vastaavat yhteensä | 786 331 |
Lyhytaikainen velka | 685 166 |
Pitkäaikainen velka | 69 624 |
Velat yhteensä | 754 790 |
Sijoitettu pääoma | 102 000 |
Kertyneet voittovarat | −70 459 |
Oma pääoma yhteensä | 31 541 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 786 331 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta