REMA TIP TOP INDUSTRY AS
Toiminnassa
Salg og service av transportbånd og tilhørende produkter og service.
Andre varer til steinindustri og andre tjenester og produkter som
naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper
med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte
gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie
av fast eiendom.
Salg og service av transportbånd og tilhørende produkter og service.
Andre varer til steinindustri.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GI
Gia Irina Sund1970
- Vuosia perustamisesta
- 13 vuotta
- alkaen 10. tammi 2013
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 800
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 057 572
- NOK
- Vuositulos 2025
- −5 719 825
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. heinä 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GI 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 10. heinä 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 800 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 057 572 | 9 011 796 | 8 982 859 | 11 638 298 | 18 798 802 |
Vuositulos yhteensä | −5 719 825 | −1 751 212 | −5 476 176 | −5 016 752 | −3 819 800 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 6 338 350 | 9 245 488 | 8 666 602 | 12 194 567 |
Velat yhteensä | 0 | 1 556 118 | 2 712 044 | 16 105 881 | 14 617 094 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 4 782 232 | 6 533 443 | −7 439 279 | −2 422 527 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 057 572 | 9 011 796 | 8 982 859 | 11 638 298 | 18 798 802 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 11 675 303 | 10 706 024 | 13 544 819 | 16 078 396 | 22 939 671 |
Liiketulos | −5 617 732 | −1 694 227 | −4 561 959 | −4 440 098 | −4 140 869 |
Rahoitustuotot/-kulut | −102 094 | −56 984 | −914 216 | −576 654 | 321 069 |
Tulos ennen veroja | −5 719 825 | −1 751 212 | −5 476 176 | −5 016 752 | −3 819 800 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −5 719 825 | −1 751 212 | −5 476 176 | −5 016 752 | −3 819 800 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 103 112 | 650 300 | 177 776 | 1 549 127 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 6 235 237 | 8 595 188 | 8 488 826 | 10 645 441 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 6 338 350 | 9 245 488 | 8 666 602 | 12 194 567 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 1 556 118 | 2 712 044 | 6 612 330 | 14 617 094 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 9 493 551 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 1 556 118 | 2 712 044 | 16 105 881 | 14 617 094 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 20 846 171 | 20 846 171 | 1 397 273 | 1 397 273 |
Kertyneet voittovarat | 0 | −16 063 939 | −14 312 728 | −8 836 552 | −3 819 800 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 4 782 232 | 6 533 443 | −7 439 279 | −2 422 527 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 0 | 6 338 350 | 9 245 488 | 8 666 602 | 12 194 567 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
G
Pääasiallinen toimiala-alue
Tukku- ja vähittäiskauppa; moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien korjaus
46
Toiminta
Tukkukauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
46.6
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden koneiden, laitteiden ja tarvikkeiden tukkukauppa
46.63
Teollisuusryhmä
Kaivos- ja rakennuskoneiden tukkukauppa
46.630
Teollisuusryhmä
Kaivos- ja rakennuskoneiden tukkukauppa