ØBL-EIENDOM AS
Suljettu 27. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ØL
Øyvind Lavik1965
- Hallituksen puheenjohtaja
- ØL
Øyvind Lavik1965
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 17. heinä 2006 – 27. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 667 436
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 358 143
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 012 070
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ØL 1965 | Toimitusjohtaja | - |
BL 1966 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ØL 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
BL 1966 | Hallituksen jäsen | - |
OL 1936 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 667 436 |
Vuositulos yhteensä | 1 358 143 |
Vastaavat yhteensä | 3 419 603 |
Velat yhteensä | 407 533 |
Oma pääoma yhteensä | 3 012 070 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 667 436 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 268 487 |
Liiketulos | 1 398 948 |
Rahoitustuotot/-kulut | 4 248 |
Tulos ennen veroja | 1 403 196 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 45 053 |
Vuositulos yhteensä | 1 358 143 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 579 236 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 840 367 |
Vastaavat yhteensä | 3 419 603 |
Lyhytaikainen velka | 407 533 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 407 533 |
Sijoitettu pääoma | 501 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 511 070 |
Oma pääoma yhteensä | 3 012 070 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 419 603 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta