Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
J

JERNBANEGATA 5 AS997 820 304

Vuokraus
Osakeyhtiö
Havnegata 16 4306 SANDNES, Norge

JERNBANEGATA 5 AS

Suljettu 22. huhtikuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
11 vuotta
- 16. tammi 2012 – 22. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
1 550 491
NOK
Vuositulos 2021
177 268
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
4 950 629
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 550 491
Vuositulos yhteensä
177 268
Vastaavat yhteensä
16 304 120
Velat yhteensä
11 353 492
Oma pääoma yhteensä
4 950 629

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 550 491
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 035 812
Liiketulos
514 679
Rahoitustuotot/-kulut
−287 412
Tulos ennen veroja
227 267
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
49 999
Vuositulos yhteensä
177 268

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
12 385 326
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 918 794
Vastaavat yhteensä
16 304 120
Lyhytaikainen velka
1 013 199
Pitkäaikainen velka
10 340 292
Velat yhteensä
11 353 492
Sijoitettu pääoma
5 243 578
Kertyneet voittovarat
−292 949
Oma pääoma yhteensä
4 950 629
Oma pääoma ja velat yhteensä
16 304 120

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta