TANNLEGE-SENTERET DA
Toiminnassa
Tannlegevirksomhet og som der i måtte stå i forbindelse.
Tannlege.
Avainsanat
dental practicedentistryendodonticpediatricoral pathologybraces
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- FF
Fartein Fluge1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- SS
- Vuosia perustamisesta
- 22 vuotta
- alkaen 29. joulu 2004
- Tyyppi
- Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 8 359 069
- NOK
- Vuositulos 2025
- 39 280
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 404 725
- NOK
Viimeksi päivitetty: 16. heinä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FF 1973 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SS | Hallituksen puheenjohtaja, Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - |
FF 1973 | Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu), Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 3. joulu 2025
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 359 069 | 9 003 670 | 9 050 295 | 7 804 398 | 7 761 584 |
Vuositulos yhteensä | 39 280 | 92 098 | 1 111 104 | 345 814 | 2 126 081 |
Vastaavat yhteensä | 1 592 056 | 1 798 977 | 2 012 212 | 1 133 283 | 1 554 235 |
Velat yhteensä | 187 331 | 228 470 | 427 412 | 303 987 | 240 291 |
Oma pääoma yhteensä | 1 404 725 | 1 570 507 | 1 584 799 | 829 296 | 1 313 944 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 359 069 | 9 003 670 | 9 050 295 | 7 804 398 | 7 761 584 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 304 223 | 8 911 076 | 7 939 884 | 7 458 462 | 5 635 660 |
Liiketulos | 54 846 | 92 594 | 1 110 411 | 345 936 | 2 125 924 |
Rahoitustuotot/-kulut | −15 567 | −497 | 693 | −122 | 157 |
Tulos ennen veroja | 39 280 | 92 098 | 1 111 104 | 345 814 | 2 126 081 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 39 280 | 92 098 | 1 111 104 | 345 814 | 2 126 081 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 111 751 | 4 402 | 21 702 | 46 480 | 88 880 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 480 305 | 1 794 575 | 1 990 510 | 1 086 803 | 1 465 355 |
Vastaavat yhteensä | 1 592 056 | 1 798 977 | 2 012 212 | 1 133 283 | 1 554 235 |
Lyhytaikainen velka | 187 331 | 228 470 | 427 412 | 303 987 | 240 291 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 187 331 | 228 470 | 427 412 | 303 987 | 240 291 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kertyneet voittovarat | 1 404 725 | 1 570 507 | 1 584 799 | 829 296 | 1 313 944 |
Oma pääoma yhteensä | 1 404 725 | 1 570 507 | 1 584 799 | 829 296 | 1 313 944 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 592 056 | 1 798 977 | 2 012 212 | 1 133 283 | 1 554 235 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Terveys- ja sosiaalipalvelut
86
Toiminta
Terveyspalvelut
86.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Lääkäri- ja hammaslääkäripalvelut
86.23
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut
86.230
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut