Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
Q

QFLEX AS987 704 896

Vuokraus
Osakeyhtiö
Straumeveien 166 5151 STRAUMSGREND, Norge

QFLEX AS

Suljettu 24. tammikuuta 2024, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

QFLEX AS KONKURSBO

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
19 vuotta
- 12. tammi 2005 – 24. tammi 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
1 927 783
NOK
Vuositulos 2021
−1 380 952
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−630 951
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 927 783
Vuositulos yhteensä
−1 380 952
Vastaavat yhteensä
115 705
Velat yhteensä
746 657
Oma pääoma yhteensä
−630 951

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 927 783
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 282 206
Liiketulos
−1 354 423
Rahoitustuotot/-kulut
−13 669
Tulos ennen veroja
−1 368 092
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
12 860
Vuositulos yhteensä
−1 380 952

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
115 705
Vastaavat yhteensä
115 705
Lyhytaikainen velka
365 407
Pitkäaikainen velka
381 250
Velat yhteensä
746 657
Sijoitettu pääoma
750 000
Kertyneet voittovarat
−1 380 951
Oma pääoma yhteensä
−630 951
Oma pääoma ja velat yhteensä
115 706

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta