HAVNEGATA 12 AS
Suljettu 18. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OA
Odd Arne Harjo1972
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 8. joulu 2014 – 18. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 865 056
- NOK
- Vuositulos 2022
- −9 437
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 102 849
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OA 1972 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
Ø Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 865 056 |
Vuositulos yhteensä | −9 437 |
Vastaavat yhteensä | 5 557 146 |
Velat yhteensä | 5 454 298 |
Oma pääoma yhteensä | 102 849 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 865 056 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 648 609 |
Liiketulos | 216 447 |
Rahoitustuotot/-kulut | −228 546 |
Tulos ennen veroja | −12 099 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 662 |
Vuositulos yhteensä | −9 437 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 260 100 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 297 046 |
Vastaavat yhteensä | 5 557 146 |
Lyhytaikainen velka | 39 346 |
Pitkäaikainen velka | 5 414 952 |
Velat yhteensä | 5 454 298 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 72 849 |
Oma pääoma yhteensä | 102 849 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 557 146 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta