Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
O

OK EIENDOMSSELSKAP AS928 988 902

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vestre Strandgate 32 4612 KRISTIANSAND S, Norge

OK EIENDOMSSELSKAP AS

Suljettu 15. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 26. maalis 2022 – 15. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−3 002
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
19 428
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. kesä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 002
Vastaavat yhteensä
24 428
Velat yhteensä
5 000
Oma pääoma yhteensä
19 428

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 002
Liiketulos
−3 002
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−3 002
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 002

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
24 428
Vastaavat yhteensä
24 428
Lyhytaikainen velka
5 000
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
5 000
Sijoitettu pääoma
22 430
Kertyneet voittovarat
−3 002
Oma pääoma yhteensä
19 428
Oma pääoma ja velat yhteensä
24 428

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta