BRYN BUTIKKEIENDOM AS
Suljettu 18. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JE
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 4. loka 2017 – 18. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 331 875
- NOK
- Vuositulos 2022
- −2 998 858
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 764 049
- NOK
Viimeksi päivitetty: 31. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KJ 1975 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 331 875 |
Vuositulos yhteensä | −2 998 858 |
Vastaavat yhteensä | 24 141 216 |
Velat yhteensä | 21 377 167 |
Oma pääoma yhteensä | 2 764 049 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 331 875 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 427 908 |
Liiketulos | −3 096 033 |
Rahoitustuotot/-kulut | −748 657 |
Tulos ennen veroja | −3 844 690 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −845 832 |
Vuositulos yhteensä | −2 998 858 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 17 941 216 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 200 000 |
Vastaavat yhteensä | 24 141 216 |
Lyhytaikainen velka | 21 377 167 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 21 377 167 |
Sijoitettu pääoma | 2 764 049 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 2 764 049 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 24 141 216 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta