HEMAVAN ALPINSTUGA AS
Suljettu 8. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 11. loka 2012 – 8. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −111 367
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −81 367
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
| Hallituksen jäsen | - | |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 2 978 166 |
Vuositulos yhteensä | −111 367 | 2 325 382 |
Vastaavat yhteensä | 1 548 | 2 448 266 |
Velat yhteensä | 82 916 | 2 418 267 |
Oma pääoma yhteensä | −81 367 | 30 000 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 2 978 166 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 108 831 | 102 987 |
Liiketulos | −108 831 | 2 875 179 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 536 | −544 |
Tulos ennen veroja | −111 367 | 2 874 635 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 549 253 |
Vuositulos yhteensä | −111 367 | 2 325 382 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 548 | 2 448 266 |
Vastaavat yhteensä | 1 548 | 2 448 266 |
Lyhytaikainen velka | 8 331 | 2 418 267 |
Pitkäaikainen velka | 74 585 | 0 |
Velat yhteensä | 82 916 | 2 418 267 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −111 367 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | −81 367 | 30 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 549 | 2 448 267 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta