Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
J

JB EIENDOM AS819 077 002

Vuokraus
Osakeyhtiö
Tungarden 50 4270 ÅKREHAMN, Norge

JB EIENDOM AS

Suljettu 8. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 4. heinä 2017 – 8. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
179 500
NOK
Vuositulos 2022
32 195
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
362 301
NOK
Viimeksi päivitetty: 19. syys 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
179 500
Vuositulos yhteensä
32 195
Vastaavat yhteensä
2 403 956
Velat yhteensä
2 041 655
Oma pääoma yhteensä
362 301

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
179 500
Liiketoiminnan kulut yhteensä
56 720
Liiketulos
122 780
Rahoitustuotot/-kulut
−90 585
Tulos ennen veroja
32 195
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
32 195

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 302 376
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
101 580
Vastaavat yhteensä
2 403 956
Lyhytaikainen velka
25 844
Pitkäaikainen velka
2 015 811
Velat yhteensä
2 041 655
Sijoitettu pääoma
500 000
Kertyneet voittovarat
−137 699
Oma pääoma yhteensä
362 301
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 403 956

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta