Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
O

O.C.S. EIENDOM AS998 044 855

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vågåvegen 42 2680 VÅGÅ, Norge

O.C.S. EIENDOM AS

Suljettu 3. syyskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Bedriften skal eie Vågåveien 42 og drive utleie av dette bygget. og andre tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Bedriften skal eie Vågåveien 42 og drive utleie av dette bygget.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
12 vuotta
- 1. maalis 2012 – 3. syys 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
82 415
NOK
Vuositulos 2019
−22 897
NOK
Oma pääoma yhteensä 2019
−286 679
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Varajäsen-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
82 415
Vuositulos yhteensä
−22 897
Vastaavat yhteensä
604 826
Velat yhteensä
891 505
Oma pääoma yhteensä
−286 679

T&T

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
82 415
Liiketoiminnan kulut yhteensä
60 219
Liiketulos
22 196
Rahoitustuotot/-kulut
−45 093
Tulos ennen veroja
−22 897
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−22 897

Taseen yhteenveto

Vuosi2019
Pysyvät vastaavat yhteensä
521 800
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
83 026
Vastaavat yhteensä
604 826
Lyhytaikainen velka
374 113
Pitkäaikainen velka
517 392
Velat yhteensä
891 505
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−316 679
Oma pääoma yhteensä
−286 679
Oma pääoma ja velat yhteensä
604 826

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta