GUSTAV BLOMS GATE 4-6-8 AS
Suljettu 6. toukokuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LN
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 22. loka 2008 – 6. touko 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 784 711
- NOK
- Vuositulos 2022
- 842 871
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 6 121 512
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. huhti 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LN | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JS 1979 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 10. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 784 711 |
Vuositulos yhteensä | 842 871 |
Vastaavat yhteensä | 22 748 759 |
Velat yhteensä | 16 627 248 |
Oma pääoma yhteensä | 6 121 512 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 784 711 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 249 511 |
Liiketulos | 1 535 200 |
Rahoitustuotot/-kulut | −454 597 |
Tulos ennen veroja | 1 080 603 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 237 732 |
Vuositulos yhteensä | 842 871 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 506 532 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 242 227 |
Vastaavat yhteensä | 22 748 759 |
Lyhytaikainen velka | 15 648 057 |
Pitkäaikainen velka | 979 191 |
Velat yhteensä | 16 627 248 |
Sijoitettu pääoma | 4 037 376 |
Kertyneet voittovarat | 2 084 136 |
Oma pääoma yhteensä | 6 121 512 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 22 748 759 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta