Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
J

JBA GRUPPEN HOLDING AS926 789 694

Vuokraus
Osakeyhtiö
Sirdalsveien 4008 4440 TONSTAD, Norge

JBA GRUPPEN HOLDING AS

Suljettu 26. marraskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, investering, utvikling og drift av fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med liknende virksomhet.
Kjøp og salg av eiendom, investering, utvikling og drift av fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med liknende virksomhet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 15. maalis 2021 – 26. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
844 723
NOK
Vuositulos 2021
227 877
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
252 307
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
EronnutToimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
EronnutHallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 22. heinä 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
844 723
Vuositulos yhteensä
227 877
Vastaavat yhteensä
3 700 624
Velat yhteensä
3 448 317
Oma pääoma yhteensä
252 307

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
844 723
Liiketoiminnan kulut yhteensä
526 328
Liiketulos
318 395
Rahoitustuotot/-kulut
−27 816
Tulos ennen veroja
290 579
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
62 702
Vuositulos yhteensä
227 877

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 537 129
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
163 495
Vastaavat yhteensä
3 700 624
Lyhytaikainen velka
183 345
Pitkäaikainen velka
3 264 972
Velat yhteensä
3 448 317
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
227 877
Oma pääoma yhteensä
252 307
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 700 624

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta