PETTERS EIENDOM AS
Suljettu 14. maaliskuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyPETTERS EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- PI
- Hallituksen puheenjohtaja
- PI
- Toiminta-aika
- 25 vuotta
- - 16. tammi 1999 – 14. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 885 000
- NOK
- Vuositulos 2020
- 120 693
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 2 670 597
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PI | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PI | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RH | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 885 000 |
Vuositulos yhteensä | 120 693 |
Vastaavat yhteensä | 8 428 132 |
Velat yhteensä | 5 757 534 |
Oma pääoma yhteensä | 2 670 597 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 885 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 473 343 |
Liiketulos | 411 657 |
Rahoitustuotot/-kulut | −256 923 |
Tulos ennen veroja | 154 734 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 34 041 |
Vuositulos yhteensä | 120 693 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 301 540 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 126 592 |
Vastaavat yhteensä | 8 428 132 |
Lyhytaikainen velka | 120 393 |
Pitkäaikainen velka | 5 637 141 |
Velat yhteensä | 5 757 534 |
Sijoitettu pääoma | 1 070 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 600 597 |
Oma pääoma yhteensä | 2 670 597 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 428 132 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta