Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FEMUNDMAT EIENDOM AS929 537 130

Vuokraus
Osakeyhtiö
Hylleråsvegen 1A 2440 ENGERDAL, Norge

FEMUNDMAT EIENDOM AS

Suljettu 23. tammikuuta 2025, Maksukyvyttömyysmenettely
Forvaltning og utleie av eiendom og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, og herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/salg av fast eiendom.
Utleie av eiendom og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 5. elo 2022 – 23. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
77 634
NOK
Vuositulos 2022
−47 305
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
477 125
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 24. elo 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
77 634
Vuositulos yhteensä
−47 305
Vastaavat yhteensä
6 508 082
Velat yhteensä
6 030 957
Oma pääoma yhteensä
477 125

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
77 634
Liiketoiminnan kulut yhteensä
52 865
Liiketulos
24 770
Rahoitustuotot/-kulut
−72 075
Tulos ennen veroja
−47 305
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−47 305

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
5 072 912
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 435 170
Vastaavat yhteensä
6 508 082
Lyhytaikainen velka
2 270 957
Pitkäaikainen velka
3 760 000
Velat yhteensä
6 030 957
Sijoitettu pääoma
524 430
Kertyneet voittovarat
−47 305
Oma pääoma yhteensä
477 125
Oma pääoma ja velat yhteensä
6 508 082

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta