ENERGY PROPERTY AS
Suljettu 7. joulukuuta 2024
Kjøp, salg og drift av forretnings eiendommer samt deltakelse i
selskaper med lignende virksomhet.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TA
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 8. syys 2020 – 7. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 105 000
- NOK
- Vuositulos 2023
- 1 137 090
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 2 030 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MM 1976 | Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
S Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 31. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 105 000 | 143 175 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 137 090 | −40 460 | −40 076 |
Vastaavat yhteensä | 4 252 111 | 8 406 112 | 8 242 320 |
Velat yhteensä | 2 222 111 | 6 376 112 | 6 252 396 |
Oma pääoma yhteensä | 2 030 000 | 2 030 000 | 1 989 924 |
T&T
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 105 000 | 143 175 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 449 245 | 135 622 | 10 241 |
Liiketulos | −344 245 | 7 553 | −10 241 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 379 630 | −70 728 | −29 836 |
Tulos ennen veroja | 1 035 385 | −63 175 | −40 076 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −101 705 | −22 715 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 137 090 | −40 460 | −40 076 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 132 000 | 8 043 329 | 8 143 095 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 120 111 | 362 783 | 99 226 |
Vastaavat yhteensä | 4 252 111 | 8 406 112 | 8 242 320 |
Lyhytaikainen velka | 2 145 551 | 415 844 | 252 396 |
Pitkäaikainen velka | 76 560 | 5 960 268 | 6 000 000 |
Velat yhteensä | 2 222 111 | 6 376 112 | 6 252 396 |
Sijoitettu pääoma | 2 030 000 | 2 110 536 | 2 030 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 | −80 536 | −40 076 |
Oma pääoma yhteensä | 2 030 000 | 2 030 000 | 1 989 924 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 252 111 | 8 406 112 | 8 242 320 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta