MELANDSØ EIENDOM AS
Suljettu 30. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KM
- Hallituksen puheenjohtaja
- KM
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 21. joulu 2007 – 30. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 3 500
- NOK
- Vuositulos 2021
- −358 260
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 960 012
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RM | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 500 |
Vuositulos yhteensä | −358 260 |
Vastaavat yhteensä | 5 593 941 |
Velat yhteensä | 4 633 929 |
Oma pääoma yhteensä | 960 012 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 340 077 |
Liiketulos | −336 577 |
Rahoitustuotot/-kulut | −122 730 |
Tulos ennen veroja | −459 307 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −101 047 |
Vuositulos yhteensä | −358 260 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 015 363 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 578 578 |
Vastaavat yhteensä | 5 593 941 |
Lyhytaikainen velka | 977 608 |
Pitkäaikainen velka | 3 656 321 |
Velat yhteensä | 4 633 929 |
Sijoitettu pääoma | 109 778 |
Kertyneet voittovarat | 850 234 |
Oma pääoma yhteensä | 960 012 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 593 941 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta