FALBESGATE 18 AS
Suljettu 29. marraskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og
alt som står i forbindelse med dette.
Investering i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KP
Karl Petter Røyr1973
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 21. marras 2022 – 29. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 3 051 245
- NOK
- Vuositulos 2023
- −1 348 558
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 3 481 212
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. loka 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KP 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SB 1979 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 051 245 |
Vuositulos yhteensä | −1 348 558 |
Vastaavat yhteensä | 30 412 461 |
Velat yhteensä | 26 931 249 |
Oma pääoma yhteensä | 3 481 212 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 051 245 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 398 558 |
Liiketulos | −347 313 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 383 041 |
Tulos ennen veroja | −1 730 354 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −381 796 |
Vuositulos yhteensä | −1 348 558 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 28 492 540 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 919 921 |
Vastaavat yhteensä | 30 412 461 |
Lyhytaikainen velka | 389 507 |
Pitkäaikainen velka | 26 541 742 |
Velat yhteensä | 26 931 249 |
Sijoitettu pääoma | 4 164 203 |
Kertyneet voittovarat | −682 991 |
Oma pääoma yhteensä | 3 481 212 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 30 412 461 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta