GJØMLEÅSEN 1 AS
Suljettu 25. toukokuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyGJØMLEÅSEN 1 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- NE
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 23. maalis 2018 – 25. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 340 500
- NOK
- Vuositulos 2020
- −58 107
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −38 597
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NE | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 340 500 |
Vuositulos yhteensä | −58 107 |
Vastaavat yhteensä | 4 527 781 |
Velat yhteensä | 4 566 378 |
Oma pääoma yhteensä | −38 597 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 340 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 207 427 |
Liiketulos | 133 073 |
Rahoitustuotot/-kulut | −191 181 |
Tulos ennen veroja | −58 107 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −58 107 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 517 800 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 981 |
Vastaavat yhteensä | 4 527 781 |
Lyhytaikainen velka | 614 902 |
Pitkäaikainen velka | 3 951 476 |
Velat yhteensä | 4 566 378 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −68 597 |
Oma pääoma yhteensä | −38 597 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 527 781 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta