Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BO-EIENDOM AS929 767 365

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Bjørnar Hjelde Bredingsberg 28D 7660 VUKU, Norge

BO-EIENDOM AS

Suljettu 2. tammikuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Kjøpe boliger for utleie.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 5. syys 2022 – 2. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−5 852
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
17 976
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. syys 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−5 852
−602
Vastaavat yhteensä
17 976
23 828
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
17 976
23 828

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 852
602
Liiketulos
−5 852
−602
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−5 852
−602
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−5 852
−602

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
17 976
23 828
Vastaavat yhteensä
17 976
23 828
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
24 430
24 430
Kertyneet voittovarat
−6 454
−602
Oma pääoma yhteensä
17 976
23 828
Oma pääoma ja velat yhteensä
17 976
23 828

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta