ARRIVE AS
Toiminnassa
This is EasyPark - EasyPark Group
Parking technology making urban life easier. One parking at a time.
Handel med og investering i fast eiendom,
verdipapirer og andre formuesobjekter, herunder deltakelse i andre
selskaper med lignende virksomhet.
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre
formuesobjekter.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- CD
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 9 vuotta
- alkaen 30. marras 2017
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 546 105 943
- 3 osakesarjaa
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 301
- 7 yritystä, 294 henkilöä
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- 9 407 000
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 813 706 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CD | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
JH | Hallituksen jäsen | - |
JT | Hallituksen jäsen | - |
RR | Hallituksen jäsen | - |
JD | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
AL | Hallituksen jäsen | - |
AE 1993 | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 7. kesä 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| C-osakkeet | 196 824 752 | 36.04 % | |
| C-osakkeet | 60 314 789 | 11.04 % | |
| C-osakkeet | 59 180 818 | 10.84 % | |
| C-osakkeet | 47 875 390 | 8.77 % | |
| C-osakkeet | 45 882 955 | 8.4 % | |
| C-osakkeet | 43 601 708 | 7.98 % | |
| C-osakkeet | 34 832 879 | 6.38 % | |
| C-osakkeet | 7 541 277 | 1.38 % | |
| C-osakkeet | 7 087 234 | 1.3 % | |
| C-osakkeet | 5 843 860 | 1.07 % | |
| A-osakkeet | 5 478 627 | 1 % | |
| C-osakkeet | 4 268 068 | 0.78 % | |
| C-osakkeet | 2 486 749 | 0.46 % | |
A2 | C-osakkeet | 2 038 117 | 0.37 % |
| C-osakkeet | 1 784 598 | 0.33 % | |
| C-osakkeet | 1 721 404 | 0.32 % | |
| A-osakkeet | 1 678 843 | 0.31 % | |
| A-osakkeet | 1 647 301 | 0.3 % | |
| A-osakkeet | 1 332 614 | 0.24 % | |
| A-osakkeet | 1 277 155 | 0.23 % | |
| A-osakkeet | 1 213 656 | 0.22 % | |
| A-osakkeet | 969 576 | 0.18 % | |
| C-osakkeet | 940 335 | 0.17 % | |
| C-osakkeet | 675 286 | 0.12 % | |
ZL | C-osakkeet | 537 268 | 0.1 % |
| C-osakkeet | 460 671 | 0.08 % | |
| C-osakkeet | 386 048 | 0.07 % | |
| C-osakkeet | 383 396 | 0.07 % | |
| C-osakkeet | 340 092 | 0.06 % | |
| C-osakkeet | 334 008 | 0.06 % | |
| C-osakkeet | 296 224 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 282 698 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 273 461 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 270 682 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 259 778 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 257 698 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 247 485 | 0.05 % | |
| C-osakkeet | 244 013 | 0.04 % | |
| C-osakkeet | 243 534 | 0.04 % | |
MK | C-osakkeet | 243 230 | 0.04 % |
| C-osakkeet | 220 685 | 0.04 % | |
| C-osakkeet | 214 791 | 0.04 % | |
| A-osakkeet | 209 911 | 0.04 % | |
| A-osakkeet | 197 273 | 0.04 % | |
| C-osakkeet | 185 648 | 0.03 % | |
AH | C-osakkeet | 170 812 | 0.03 % |
| C-osakkeet | 166 045 | 0.03 % | |
| A-osakkeet | 162 664 | 0.03 % | |
| C-osakkeet | 158 074 | 0.03 % | |
| B-osakkeet | 153 058 | 0.03 % | |
| B-osakkeet | 133 349 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 130 079 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 123 748 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 120 975 | 0.02 % | |
| A-osakkeet | 118 802 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 97 470 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 87 010 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 86 767 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 84 010 | 0.02 % | |
| C-osakkeet | 73 205 | < 0.01 % | |
| A-osakkeet | 69 218 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 60 854 | < 0.01 % | |
A2 | B-osakkeet | 59 744 | < 0.01 % |
A2 | A-osakkeet | 56 731 | < 0.01 % |
| A-osakkeet | 49 674 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 46 295 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 42 363 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 39 192 | < 0.01 % | |
| B-osakkeet | 37 871 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 37 809 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 35 850 | < 0.01 % | |
| B-osakkeet | 34 200 | < 0.01 % | |
| A-osakkeet | 33 454 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 33 132 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 33 036 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 33 036 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 31 094 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 30 687 | < 0.01 % | |
| B-osakkeet | 30 390 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 28 797 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 27 979 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 27 908 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 27 111 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 26 427 | < 0.01 % | |
| A-osakkeet | 26 174 | < 0.01 % | |
| B-osakkeet | 25 156 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 22 952 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 19 927 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 19 458 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 18 952 | < 0.01 % | |
| A-osakkeet | 18 796 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 18 402 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 18 402 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 17 262 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 16 860 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 16 486 | < 0.01 % | |
ZL | A-osakkeet | 14 955 | < 0.01 % |
| A-osakkeet | 12 823 | < 0.01 % | |
| B-osakkeet | 12 578 | < 0.01 % | |
| C-osakkeet | 12 483 | < 0.01 % |
Osakkeet omistaa ARRIVE AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 2 283 028 025 | 100 % | |
| C-osakkeet | 1 721 404 | 0.32 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −312 000Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 9 407 000 | −2 060 000 | 1 507 000 | 1 045 000 | 22 000 |
Vastaavat yhteensä | 1 814 072 000 | 1 748 606 000 | 653 181 000 | 646 390 000 | 645 811 000 |
Velat yhteensä | 366 000 | 2 047 000 | 32 000 | 33 000 | 46 000 |
Oma pääoma yhteensä | 1 813 706 000 | 1 746 559 000 | 653 150 000 | 646 357 000 | 645 765 000 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 312 000 | 377 000 | 30 000 | 28 000 | 38 000 |
Liiketulos | −312 000 | −377 000 | −30 000 | −28 000 | −38 000 |
Rahoitustuotot/-kulut | 10 054 000 | −857 000 | 1 537 000 | 1 066 000 | 67 000 |
Tulos ennen veroja | 9 742 000 | −1 234 000 | 1 507 000 | 1 038 000 | 29 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 335 000 | 826 000 | 0 | −7 000 | 7 000 |
Vuositulos yhteensä | 9 407 000 | −2 060 000 | 1 507 000 | 1 045 000 | 22 000 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 810 410 000 | 1 738 134 000 | 634 448 000 | 631 522 000 | 630 986 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 662 000 | 10 472 000 | 18 733 000 | 14 868 000 | 14 825 000 |
Vastaavat yhteensä | 1 814 072 000 | 1 748 606 000 | 653 181 000 | 646 390 000 | 645 811 000 |
Lyhytaikainen velka | 366 000 | 2 047 000 | 32 000 | 33 000 | 46 000 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 366 000 | 2 047 000 | 32 000 | 33 000 | 46 000 |
Sijoitettu pääoma | 1 788 562 000 | 1 739 712 000 | 645 531 000 | 643 171 000 | 644 160 000 |
Kertyneet voittovarat | 25 144 000 | 6 847 000 | 7 619 000 | 3 186 000 | 1 605 000 |
Oma pääoma yhteensä | 1 813 706 000 | 1 746 559 000 | 653 150 000 | 646 357 000 | 645 765 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 814 072 000 | 1 748 606 000 | 653 182 000 | 646 390 000 | 645 811 000 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit