PARTREDERI ALF BJARNE HAUGEN ANS
Toiminnassa
Partrederi og fiske samt hva hermed står i
forbindelse, og evt. utleige av ferieboliger.
Organisaatio
- Vuosia perustamisesta
- 31 vuotta
- alkaen 19. helmi 1995
- Tyyppi
- Yhteisomistettu varustamo
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 576 500
- NOK
- Vuositulos 2025
- 31 327
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −633 283
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. elo 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Vastaava laivanisäntä, Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
TI 1963 | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
JB | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
KH | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 6. helmi 2025
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 576 500 | 621 004 | 596 110 | 626 159 | 493 114 |
Vuositulos yhteensä | 31 327 | 164 577 | 29 087 | 23 306 | 26 030 |
Vastaavat yhteensä | 1 299 758 | 1 318 511 | 1 322 446 | 1 332 994 | 1 450 264 |
Velat yhteensä | 1 933 040 | 1 983 121 | 2 151 634 | 2 233 812 | 2 374 388 |
Oma pääoma yhteensä | −633 283 | −664 610 | −829 188 | −900 818 | −924 124 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 576 500 | 621 004 | 596 110 | 626 159 | 493 114 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 423 860 | 326 703 | 451 975 | 495 383 | 360 734 |
Liiketulos | 152 640 | 294 301 | 144 136 | 130 776 | 132 380 |
Rahoitustuotot/-kulut | −121 313 | −129 723 | −115 049 | −107 470 | −106 350 |
Tulos ennen veroja | 31 327 | 164 578 | 29 087 | 23 306 | 26 030 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 31 327 | 164 577 | 29 087 | 23 306 | 26 030 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 144 429 | 1 189 172 | 1 236 610 | 1 305 858 | 1 374 139 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 155 329 | 129 339 | 85 836 | 27 136 | 76 125 |
Vastaavat yhteensä | 1 299 758 | 1 318 511 | 1 322 446 | 1 332 994 | 1 450 264 |
Lyhytaikainen velka | 190 210 | 136 288 | 141 732 | 101 555 | 137 813 |
Pitkäaikainen velka | 1 742 830 | 1 846 833 | 2 009 902 | 2 132 257 | 2 236 575 |
Velat yhteensä | 1 933 040 | 1 983 121 | 2 151 634 | 2 233 812 | 2 374 388 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kertyneet voittovarat | −633 283 | −664 610 | −829 188 | −900 818 | −924 124 |
Oma pääoma yhteensä | −633 283 | −664 610 | −829 188 | −900 818 | −924 124 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 299 757 | 1 318 511 | 1 322 446 | 1 332 994 | 1 450 264 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Yhteisomistettu varustamo
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset