Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

MARO EIENDOM AS965 975 845

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fjordgata 21 7010 TRONDHEIM, Norge

MARO EIENDOM AS

Suljettu 18. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
RK
Toiminta-aika
28 vuotta
- 20. helmi 1995 – 18. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
7 995 783
NOK
Vuositulos 2022
6 049 183
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
9 618 562
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
7 995 783
Vuositulos yhteensä
6 049 183
Vastaavat yhteensä
12 589 457
Velat yhteensä
2 970 895
Oma pääoma yhteensä
9 618 562

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
7 995 783
Liiketoiminnan kulut yhteensä
306 363
Liiketulos
7 689 420
Rahoitustuotot/-kulut
65 932
Tulos ennen veroja
7 755 352
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
1 706 169
Vuositulos yhteensä
6 049 183

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
12 589 457
Vastaavat yhteensä
12 589 457
Lyhytaikainen velka
1 408 012
Pitkäaikainen velka
1 562 883
Velat yhteensä
2 970 895
Sijoitettu pääoma
2 101 487
Kertyneet voittovarat
7 517 075
Oma pääoma yhteensä
9 618 562
Oma pääoma ja velat yhteensä
12 589 457

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta