TUNGAVEIEN 38 AS
Toiminnassa
Oppføring og utleie av forretningsbygg og annen virksomhet som står i
forbindelse med dette.
Oppføring og utleie av forretningsbygg.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- HG
Henning Grue1981
- Vuosia perustamisesta
- 24 vuotta
- alkaen 30. tammi 2002
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 200
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 4 604 646
- NOK
- Vuositulos 2025
- 719 010
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 2 587 784
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. syys 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HG 1981 | Hallituksen puheenjohtaja | 16.67 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IO 1956 | - | 22.12 % epäsuoraan |
AO 1981 | - | 21.02 % epäsuoraan |
HG 1981 | Hallituksen puheenjohtaja | 16.67 % epäsuoraan |
BO 1984 | - | 16.45 % epäsuoraan |
HO 1979 | - | 15.94 % epäsuoraan |
DT 1979 | - | 1.92 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 1. loka 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 200 | 100 % |
Osakkeet omistaa TUNGAVEIEN 38 AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 20 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −141 427Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 604 646 | 4 126 622 | 3 918 335 | 3 386 175 | 2 512 731 |
Vuositulos yhteensä | 719 010 | 738 205 | 895 658 | 480 850 | 699 252 |
Vastaavat yhteensä | 32 864 160 | 38 094 673 | 36 782 143 | 35 013 640 | 32 733 294 |
Velat yhteensä | 30 276 376 | 35 422 320 | 34 060 676 | 32 276 711 | 29 965 976 |
Oma pääoma yhteensä | 2 587 784 | 2 672 353 | 2 721 467 | 2 736 929 | 2 767 317 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 604 646 | 4 126 622 | 3 918 335 | 3 386 175 | 2 512 731 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 087 205 | 1 665 867 | 2 177 826 | 3 018 703 | 1 615 993 |
Liiketulos | 2 517 440 | 2 460 756 | 1 740 509 | 367 471 | 896 738 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 574 974 | −1 498 934 | −580 892 | 292 985 | −273 |
Tulos ennen veroja | 942 466 | 961 822 | 1 159 616 | 660 456 | 896 466 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 223 456 | 223 617 | 263 958 | 179 606 | 197 214 |
Vuositulos yhteensä | 719 010 | 738 205 | 895 658 | 480 850 | 699 252 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 32 698 844 | 33 101 744 | 33 394 866 | 33 295 270 | 32 681 643 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 165 316 | 4 992 929 | 3 387 277 | 1 718 370 | 51 650 |
Vastaavat yhteensä | 32 864 160 | 38 094 673 | 36 782 143 | 35 013 640 | 32 733 294 |
Lyhytaikainen velka | 2 032 903 | 2 575 079 | 2 713 435 | 2 429 470 | 1 233 426 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 32 847 241 | 31 347 241 | 29 847 241 | 28 732 550 |
Velat yhteensä | 30 276 376 | 35 422 320 | 34 060 676 | 32 276 711 | 29 965 976 |
Sijoitettu pääoma | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 387 784 | 1 472 353 | 1 521 467 | 1 536 929 | 1 567 317 |
Oma pääoma yhteensä | 2 587 784 | 2 672 353 | 2 721 467 | 2 736 929 | 2 767 317 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 32 864 160 | 38 094 673 | 36 782 143 | 35 013 640 | 32 733 294 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit