BOKOLLEKTIVET AS
Suljettu 4. joulukuuta 2024
Etablere bokollektiv, forvalte, eie og selge fast eiendom og hva
hermed står i forbindelse, samt deltakelse i andre selskaper, og annet
som naturlig faller sammen med dette.
Utleie av egen eller leid fast eiendom, og salg egen eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 31. tammi 2023 – 4. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 255 576
- NOK
- Vuositulos 2023
- −915 960
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- −891 530
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
AB 1959 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 4. heinä 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 255 576 |
Vuositulos yhteensä | −915 960 |
Vastaavat yhteensä | 6 340 968 |
Velat yhteensä | 7 232 498 |
Oma pääoma yhteensä | −891 530 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 255 576 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 899 823 |
Liiketulos | −644 247 |
Rahoitustuotot/-kulut | −271 713 |
Tulos ennen veroja | −915 960 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −915 960 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 298 519 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 42 449 |
Vastaavat yhteensä | 6 340 968 |
Lyhytaikainen velka | 1 932 498 |
Pitkäaikainen velka | 5 300 000 |
Velat yhteensä | 7 232 498 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −915 960 |
Oma pääoma yhteensä | −891 530 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 340 968 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta