BLOMSTERSTUA EIENDOM AS
Suljettu 15. toukokuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ET
Esther Tungland1959
- Toiminta-aika
- 23 vuotta
- - 3. heinä 2001 – 15. touko 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 291 894
- NOK
- Vuositulos 2022
- 15 482
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 134 842
- NOK
Viimeksi päivitetty: 6. maalis 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ET 1959 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LT 1981 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 291 894 |
Vuositulos yhteensä | 15 482 |
Vastaavat yhteensä | 1 494 094 |
Velat yhteensä | 359 251 |
Oma pääoma yhteensä | 1 134 842 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 291 894 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 264 025 |
Liiketulos | 27 869 |
Rahoitustuotot/-kulut | −8 021 |
Tulos ennen veroja | 19 848 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 4 366 |
Vuositulos yhteensä | 15 482 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 079 113 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 414 981 |
Vastaavat yhteensä | 1 494 094 |
Lyhytaikainen velka | 248 964 |
Pitkäaikainen velka | 110 287 |
Velat yhteensä | 359 251 |
Sijoitettu pääoma | 991 230 |
Kertyneet voittovarat | 143 612 |
Oma pääoma yhteensä | 1 134 842 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 494 094 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta