Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

ELVEGATA NÆRING AS830 503 382

Vuokraus
Osakeyhtiö
Markens gate 30 4611 KRISTIANSAND S, Norge

ELVEGATA NÆRING AS

Suljettu 8. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 19. joulu 2022 – 8. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
1 061 125
NOK
Vuositulos 2022
312 772
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
25 648 608
NOK
Viimeksi päivitetty: 21. kesä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 061 125
Vuositulos yhteensä
312 772
Vastaavat yhteensä
64 362 216
Velat yhteensä
38 713 608
Oma pääoma yhteensä
25 648 608

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 061 125
Liiketoiminnan kulut yhteensä
−1 049 976
Liiketulos
2 111 101
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
2 111 101
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
1 798 329
Vuositulos yhteensä
312 772

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
64 362 216
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
64 362 216
Lyhytaikainen velka
30 516 993
Pitkäaikainen velka
8 196 615
Velat yhteensä
38 713 608
Sijoitettu pääoma
1 346 891
Kertyneet voittovarat
24 301 717
Oma pääoma yhteensä
25 648 608
Oma pääoma ja velat yhteensä
64 362 216

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta