LØTVEDT EIENDOM AS
Suljettu 6. joulukuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyLØTVEDT EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 26 vuotta
- - 2. heinä 1997 – 6. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 106 771
- NOK
- Vuositulos 2021
- −1 003 948
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −206 261
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
| Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 106 771 |
Vuositulos yhteensä | −1 003 948 |
Vastaavat yhteensä | 6 008 253 |
Velat yhteensä | 6 214 514 |
Oma pääoma yhteensä | −206 261 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 106 771 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 852 558 |
Liiketulos | −745 787 |
Rahoitustuotot/-kulut | −258 161 |
Tulos ennen veroja | −1 003 948 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 003 948 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 763 767 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 244 487 |
Vastaavat yhteensä | 6 008 253 |
Lyhytaikainen velka | 1 871 360 |
Pitkäaikainen velka | 4 343 154 |
Velat yhteensä | 6 214 514 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −306 261 |
Oma pääoma yhteensä | −206 261 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 008 253 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta