BEB BYGG AS
Suljettu 5. huhtikuuta 2025, MaksukyvyttömyysmenettelyBEB BYGG AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Kjøp og salg av eiendom, utleie av eiendom, samt deltagelse i andre
selskap med tilsvarende virksomhet.
Kjøp, salg og utvikling av eiendommer, samt utleie av dette.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TE
Terje Eikså1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- TE
Terje Eikså1973
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 12. loka 2011 – 5. huhti 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 1 453 790
- NOK
- Vuositulos 2020
- −2 748 204
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −367 271
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TE 1973 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TE 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 453 790 |
Vuositulos yhteensä | −2 748 204 |
Vastaavat yhteensä | 16 272 154 |
Velat yhteensä | 16 639 425 |
Oma pääoma yhteensä | −367 271 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 453 790 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 993 206 |
Liiketulos | −2 539 416 |
Rahoitustuotot/-kulut | −208 788 |
Tulos ennen veroja | −2 748 204 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −2 748 204 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 197 780 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 14 074 374 |
Vastaavat yhteensä | 16 272 154 |
Lyhytaikainen velka | 10 897 991 |
Pitkäaikainen velka | 5 741 434 |
Velat yhteensä | 16 639 425 |
Sijoitettu pääoma | 2 983 600 |
Kertyneet voittovarat | −3 350 871 |
Oma pääoma yhteensä | −367 271 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 16 272 154 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta