RE SAFETY AS
Suljettu 1. lokakuuta 2026, Vapaaehtoinen selvitystila
Salg og utleie av materiell til bygge- og oljebransjen. Utleie av
personell til bygge- og oljebransjen, og det som naturlig hører
innunder dette.
Linkit
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 25. huhti 2006 – 1. loka 2026
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 273 451
- NOK
- Vuositulos 2025
- −161 530
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 407 594
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. loka 2026
Johto
Ei saatavilla olevia tietoja
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
EW | Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 273 451 | 468 794 | 358 829 | 453 741 |
Vuositulos yhteensä | −161 530 | −134 058 | −311 362 | −230 422 |
Vastaavat yhteensä | 435 389 | 516 347 | 661 095 | 1 061 261 |
Velat yhteensä | 27 795 | −52 777 | −42 086 | 46 718 |
Oma pääoma yhteensä | 407 594 | 569 124 | 703 181 | 1 014 543 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 273 451 | 468 794 | 358 829 | 453 741 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 277 077 | 641 442 | 758 212 | 749 056 |
Liiketulos | −3 626 | −172 649 | −399 383 | −295 315 |
Rahoitustuotot/-kulut | 501 | 780 | 752 | 712 |
Tulos ennen veroja | −3 125 | −171 869 | −398 632 | −294 603 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 158 405 | −37 811 | −87 270 | −64 181 |
Vuositulos yhteensä | −161 530 | −134 058 | −311 362 | −230 422 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 435 389 | 516 347 | 661 095 | 1 061 261 |
Vastaavat yhteensä | 435 389 | 516 347 | 661 095 | 1 061 261 |
Lyhytaikainen velka | 27 795 | 105 627 | 78 507 | 80 042 |
Pitkäaikainen velka | 0 | −158 405 | −120 594 | −33 324 |
Velat yhteensä | 27 795 | −52 777 | −42 086 | 46 718 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 307 594 | 469 124 | 603 181 | 914 543 |
Oma pääoma yhteensä | 407 594 | 569 124 | 703 181 | 1 014 543 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 435 389 | 516 347 | 661 095 | 1 061 261 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
G
Pääasiallinen toimiala-alue
Tukku- ja vähittäiskauppa; moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien korjaus
46
Toiminta
Tukkukauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
46.6
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden koneiden, laitteiden ja tarvikkeiden tukkukauppa
46.63
Teollisuusryhmä
Kaivos- ja rakennuskoneiden tukkukauppa
46.630
Teollisuusryhmä
Kaivos- ja rakennuskoneiden tukkukauppa