SANORA AS
Suljettu 3. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JS
Jim Strømnæss1970
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 24. maalis 2021 – 3. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 706 850
- NOK
- Vuositulos 2022
- −1 319 857
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −1 289 857
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JS 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 706 850 |
Vuositulos yhteensä | −1 319 857 |
Vastaavat yhteensä | 226 494 |
Velat yhteensä | 1 516 351 |
Oma pääoma yhteensä | −1 289 857 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 706 850 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 912 202 |
Liiketulos | −1 205 352 |
Rahoitustuotot/-kulut | −114 505 |
Tulos ennen veroja | −1 319 857 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 319 857 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 52 350 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 174 144 |
Vastaavat yhteensä | 226 494 |
Lyhytaikainen velka | 1 016 351 |
Pitkäaikainen velka | 500 000 |
Velat yhteensä | 1 516 351 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 319 857 |
Oma pääoma yhteensä | −1 289 857 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 226 494 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta