Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FORNYBARSENTERET ÅFJORD KF920 724 701

Vuokraus
Kunnallinen yritys
c/o Åfjord kommune Øvre Årnes 1D 7170 ÅFJORD, Norge

FORNYBARSENTERET ÅFJORD KF

Suljettu 24. lokakuuta 2024
Åfjord kommune
Forestå utbygging, utleie og drift av lokaler til næringsformål, forsknings- og undervisningsvirksomhet, fortrinnsvis til virksomheter som driver aktivitet innenfor området grønn fornybar energi. Gjennom sin virksomhet skal foretaket etablere lokaliteter som bidrar til å legge til rette for et godt samspill mellom næringsaktører innenfor produksjon og bruk av fornybar energi, utdanningsinstitusjoner og det offentlige. Foretaket skal drives etter forretningsmessige prinsipper, men skal også utvise et samfunnsansvar ved utøvelse av virksomheten, særlig i forhold til å legge til rette for flere kompetansearbeidsplasser i Åfjord innenfor feltet fornybar energi. Foretaket kan eie fast eiendom, og ellers være eier, eller medeier gjennom kjøp av andeler eller aksjer i andre selskaper som driver eiendoms- eller utbyggingsvirksomhet.
Utbygging, utleie og drift av lokaler til næringsformål, forsknings- og undervisningsvirksomhet, fortrinnsvis virksomheter som driver aktiviteter innenfor området grønn fornybar energi.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 2. kesä 2018 – 24. loka 2024
Tyyppi
Kunnallinen yritys
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2018
227 407
NOK
Vuositulos 2018
−70 245
NOK
Oma pääoma yhteensä 2018
−70 245
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
227 407
Vuositulos yhteensä
−70 245
Vastaavat yhteensä
43 898 817
Velat yhteensä
43 969 062
Oma pääoma yhteensä
−70 245

T&T

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
227 407
Liiketoiminnan kulut yhteensä
191 660
Liiketulos
35 747
Rahoitustuotot/-kulut
−105 992
Tulos ennen veroja
−70 245
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−70 245

Taseen yhteenveto

Vuosi2018
Pysyvät vastaavat yhteensä
39 424 500
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 474 317
Vastaavat yhteensä
43 898 817
Lyhytaikainen velka
3 469 062
Pitkäaikainen velka
40 500 000
Velat yhteensä
43 969 062
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
−70 245
Oma pääoma yhteensä
−70 245
Oma pääoma ja velat yhteensä
43 898 817

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta