ALTA PADEL EIENDOM AS
Suljettu 19. helmikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ØP
Øyvind Pedersen1978
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 2. loka 2021 – 19. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −11 792
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 482 638
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ØP 1978 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
TM | Varapuheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 1. syys 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −11 792 |
Vastaavat yhteensä | 523 407 |
Velat yhteensä | 40 769 |
Oma pääoma yhteensä | 482 638 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 11 792 |
Liiketulos | −11 792 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −11 792 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −11 792 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 252 690 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 270 717 |
Vastaavat yhteensä | 523 407 |
Lyhytaikainen velka | 40 769 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 40 769 |
Sijoitettu pääoma | 494 430 |
Kertyneet voittovarat | −11 792 |
Oma pääoma yhteensä | 482 638 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 523 407 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta