NYE LØVENSKIOLDSG 7 AS
Suljettu 24. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eie og leie ut fast eiendom samt det som naturlig står i forbindelse
med dette.
Eie og utleie av fast eiendom samt det som naturlig står i forbindelse
med dette.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 13. joulu 2022 – 24. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 1 999 960
- NOK
- Vuositulos 2023
- 233 036
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 2 609 217
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. loka 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
IØ | Hallituksen jäsen | - |
PP | Liikkeenharjoittaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 28. loka 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 999 960 |
Vuositulos yhteensä | 233 036 |
Vastaavat yhteensä | 8 091 984 |
Velat yhteensä | 5 482 765 |
Oma pääoma yhteensä | 2 609 217 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 999 960 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 360 390 |
Liiketulos | 639 570 |
Rahoitustuotot/-kulut | −338 258 |
Tulos ennen veroja | 301 312 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 68 276 |
Vuositulos yhteensä | 233 036 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 305 188 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 786 796 |
Vastaavat yhteensä | 8 091 984 |
Lyhytaikainen velka | 274 336 |
Pitkäaikainen velka | 5 208 429 |
Velat yhteensä | 5 482 765 |
Sijoitettu pääoma | 2 557 078 |
Kertyneet voittovarat | 52 139 |
Oma pääoma yhteensä | 2 609 217 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 091 982 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta