TNT MONTERING AS
Toiminnassa
Oppdrag innenfor bygg- og anlegg, samt investering i og utleie av fast
eiendom.
Enkeltoppdrag innen snekring og rehabilitering, samt tilhørende
virksomhet på mindre bygg og anlegg, herunder vesentlig boligeiendom.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JH
- Hallituksen puheenjohtaja
- JH
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 11. syys 2019
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 023 453
- NOK
- Vuositulos 2025
- 386 291
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 747 357
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HB | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 4. joulu 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
HB | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 023 453 | 5 765 199 | 5 783 120 | 7 667 133 | 7 110 245 |
Vuositulos yhteensä | 386 291 | −237 902 | −304 120 | −654 234 | 484 045 |
Vastaavat yhteensä | 910 076 | 1 727 123 | 2 152 086 | 3 068 438 | 3 549 909 |
Velat yhteensä | 162 718 | 1 366 056 | 1 553 118 | 2 165 350 | 1 992 587 |
Oma pääoma yhteensä | 747 357 | 361 067 | 598 968 | 903 088 | 1 557 322 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 023 453 | 5 765 199 | 5 783 120 | 7 667 133 | 7 110 245 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 618 622 | 5 993 701 | 6 079 635 | 8 320 037 | 6 484 090 |
Liiketulos | 404 831 | −228 502 | −296 515 | −652 904 | 626 155 |
Rahoitustuotot/-kulut | −18 540 | −9 400 | −7 605 | −10 529 | −5 585 |
Tulos ennen veroja | 386 291 | −237 902 | −304 120 | −663 433 | 620 570 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | −9 199 | 136 525 |
Vuositulos yhteensä | 386 291 | −237 902 | −304 120 | −654 234 | 484 045 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 29 669 | 61 283 | 120 853 | 188 674 | 264 135 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 880 407 | 1 665 840 | 2 031 234 | 2 879 765 | 3 285 774 |
Vastaavat yhteensä | 910 076 | 1 727 123 | 2 152 086 | 3 068 438 | 3 549 909 |
Lyhytaikainen velka | 162 718 | 1 366 056 | 1 553 118 | 2 165 350 | 1 983 388 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 199 |
Velat yhteensä | 162 718 | 1 366 056 | 1 553 118 | 2 165 350 | 1 992 587 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 717 357 | 331 067 | 568 968 | 873 088 | 1 527 322 |
Oma pääoma yhteensä | 747 357 | 361 067 | 598 968 | 903 088 | 1 557 322 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 910 076 | 1 727 123 | 2 152 086 | 3 068 438 | 3 549 909 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien viimeistely
43.32
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt
43.320
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt