Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TORKELSTIEN III AS882 166 082

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Geir Dalheim Tiurveien 11 4042 HAFRSFJORD, Norge

TORKELSTIEN III AS

Suljettu 31. toukokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
23 vuotta
- 20. heinä 2000 – 31. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
325 276
NOK
Vuositulos 2022
117 613
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
926 680
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
325 276
Vuositulos yhteensä
117 613
Vastaavat yhteensä
1 564 081
Velat yhteensä
637 401
Oma pääoma yhteensä
926 680

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
325 276
Liiketoiminnan kulut yhteensä
156 583
Liiketulos
168 692
Rahoitustuotot/-kulut
−17 903
Tulos ennen veroja
150 789
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
33 176
Vuositulos yhteensä
117 613

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 422 035
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
142 046
Vastaavat yhteensä
1 564 081
Lyhytaikainen velka
238 840
Pitkäaikainen velka
398 561
Velat yhteensä
637 401
Sijoitettu pääoma
500 000
Kertyneet voittovarat
426 680
Oma pääoma yhteensä
926 680
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 564 081

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta