Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GJESAN EIENDOM AS928 320 251

Vuokraus
Osakeyhtiö
Schæffers gate 11A 0558 OSLO, Norge

GJESAN EIENDOM AS

Suljettu 3. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 10. joulu 2021 – 3. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−7 532
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
22 468
NOK
Viimeksi päivitetty: 23. elo 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Hallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 23. elo 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−7 532
Vastaavat yhteensä
22 468
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
22 468

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
7 532
Liiketulos
−7 532
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−7 532
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−7 532

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
22 468
Vastaavat yhteensä
22 468
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−7 532
Oma pääoma yhteensä
22 468
Oma pääoma ja velat yhteensä
22 468

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta