ISOBYGG TROMS AS
Toiminnassa
Isobygg | Isolering nybygg, etterisolering eldre bygg
Bedre fyllingsgrad, Gode akkustiske egenskaper, Beste brannklasse A1, Svært tidsbesparende, Ingen logistikkutfordinger, Svært lite avfall m.m.
Drive med isolering av nye og eksisterende bygg, og aktivitet som
naturlig henger sammen med dette, samt deltakelse i andre
virksomheter.
Entreprenørvirksomhet innen bygg og anlegg, salg og montering av
isolasjonsprodukter samt å delta i tilhørende virksomhet.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RA
- Hallituksen puheenjohtaja
- RA
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 5. syys 2019
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 200
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 3
- yritykset
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 2 448 702
- NOK
- Vuositulos 2025
- 39 273
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 969 105
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA | Managing Director/CEO | 65 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA | Chairman | 65 % epäsuoraan |
FN 1975 | Board Member | 17.5 % epäsuoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA | Managing Director/CEO, Chairman | 65 % epäsuoraan |
FN 1975 | Board Member | 17.5 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 8. tammi 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 130 | 65 % | |
| Tavalliset osakkeet | 42 | 21 % | |
| Tavalliset osakkeet | 28 | 14 % |
Osakkeet omistaa ISOBYGG TROMS AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 10 000 | 7.14 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 201 971Liiketulos 2025: NOK 2 341Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 448 702 | 2 753 600 | 3 080 032 | 4 586 245 |
Vuositulos yhteensä | 39 273 | 103 385 | 177 709 | 354 812 |
Vastaavat yhteensä | 1 156 239 | 1 217 993 | 1 228 657 | 1 163 859 |
Velat yhteensä | 187 134 | 288 161 | 402 211 | 515 121 |
Oma pääoma yhteensä | 969 105 | 929 832 | 826 447 | 648 738 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 448 702 | 2 753 600 | 3 080 032 | 4 586 245 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 427 397 | 2 649 986 | 2 875 255 | 4 132 932 |
Liiketulos | 21 304 | 103 614 | 204 776 | 453 314 |
Rahoitustuotot/-kulut | 25 114 | 28 931 | 13 250 | 2 229 |
Tulos ennen veroja | 46 418 | 132 545 | 218 027 | 455 543 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 7 145 | 29 160 | 40 318 | 100 731 |
Vuositulos yhteensä | 39 273 | 103 385 | 177 709 | 354 812 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 463 267 | 110 587 | 43 720 | 43 720 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 692 973 | 1 107 407 | 1 184 937 | 1 120 139 |
Vastaavat yhteensä | 1 156 239 | 1 217 993 | 1 228 657 | 1 163 859 |
Lyhytaikainen velka | 177 246 | 285 418 | 402 211 | 515 121 |
Pitkäaikainen velka | 9 888 | 2 743 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 187 134 | 288 161 | 402 211 | 515 121 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 869 105 | 829 832 | 726 447 | 548 738 |
Oma pääoma yhteensä | 969 105 | 929 832 | 826 447 | 648 738 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 156 239 | 1 217 993 | 1 228 657 | 1 163 859 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises