Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
BILHUSET EIGEDOM AS

BILHUSET EIGEDOM AS913 296 354

Vuokraus
Osakeyhtiö
Hollundsdalen 49 5430 BREMNES, Norge

BILHUSET EIGEDOM AS

Suljettu 11. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Fått en steinsprut skade? - Send inn et skjema og motta flere tilbud
Å utsette reparasjon av en steinsprutskade kan virke som en enkel løsning i øyeblikket, men det kan bli dyrt og farlig.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 26. helmi 2014 – 11. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−9 495
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
740 903
NOK
Viimeksi päivitetty: 11. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−9 495
−25 571
Vastaavat yhteensä
780 339
789 834
Velat yhteensä
39 436
39 436
Oma pääoma yhteensä
740 903
750 398

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
9 495
18 458
Liiketulos
−9 495
−18 458
Rahoitustuotot/-kulut
0
−7 112
Tulos ennen veroja
−9 495
−25 571
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−9 495
−25 571

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
743 695
743 695
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
36 644
46 139
Vastaavat yhteensä
780 339
789 834
Lyhytaikainen velka
39 436
39 436
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
39 436
39 436
Sijoitettu pääoma
100 000
100 000
Kertyneet voittovarat
640 903
650 398
Oma pääoma yhteensä
740 903
750 398
Oma pääoma ja velat yhteensä
780 339
789 834

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta