SORGENFRI EIENDOM AS
Suljettu 24. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MO
- Hallituksen puheenjohtaja
- MJ
Morten Jørgensen1988
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 24. tammi 2017 – 24. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 012 273
- NOK
- Vuositulos 2022
- −65 957
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 510 780
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MO | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MJ 1988 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MO | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 012 273 |
Vuositulos yhteensä | −65 957 |
Vastaavat yhteensä | 9 755 957 |
Velat yhteensä | 9 245 177 |
Oma pääoma yhteensä | 510 780 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 012 273 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 732 291 |
Liiketulos | 279 982 |
Rahoitustuotot/-kulut | −345 939 |
Tulos ennen veroja | −65 957 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −65 957 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 400 044 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 355 914 |
Vastaavat yhteensä | 9 755 957 |
Lyhytaikainen velka | 253 915 |
Pitkäaikainen velka | 8 991 262 |
Velat yhteensä | 9 245 177 |
Sijoitettu pääoma | 2 000 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 489 220 |
Oma pääoma yhteensä | 510 780 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 755 957 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta