Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORWEGIAN OUTLET PROJECT I AS918 165 223

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vestbyveien 155 1543 VESTBY, Norge

NORWEGIAN OUTLET PROJECT I AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 8. joulu 2016 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−812 251
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
781 014
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. kesä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−812 251
−827 837
Vastaavat yhteensä
4 075 932
4 885 905
Velat yhteensä
3 294 918
3 292 640
Oma pääoma yhteensä
781 014
1 593 265

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
812 251
827 837
Liiketulos
−812 251
−827 837
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−812 251
−827 837
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−812 251
−827 837

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 313 938
3 298 266
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
761 994
1 587 639
Vastaavat yhteensä
4 075 932
4 885 905
Lyhytaikainen velka
3 294 918
3 292 640
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
3 294 918
3 292 640
Sijoitettu pääoma
11 040 055
11 040 055
Kertyneet voittovarat
−10 259 041
−9 446 790
Oma pääoma yhteensä
781 014
1 593 265
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 075 932
4 885 905

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta