KONGEVEIEN 14 EIENDOM AS
Suljettu 8. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TK
Tom Kristiansen1956
- Hallituksen puheenjohtaja
- TK
Tom Kristiansen1956
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 4. joulu 2010 – 8. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −166 234
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 949 398
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TK 1956 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TK 1956 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JW | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −166 234 |
Vastaavat yhteensä | 4 174 649 |
Velat yhteensä | 225 251 |
Oma pääoma yhteensä | 3 949 398 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 168 531 |
Liiketulos | −168 531 |
Rahoitustuotot/-kulut | −21 788 |
Tulos ennen veroja | −190 319 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −24 085 |
Vuositulos yhteensä | −166 234 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 174 649 |
Vastaavat yhteensä | 4 174 649 |
Lyhytaikainen velka | 63 042 |
Pitkäaikainen velka | 162 209 |
Velat yhteensä | 225 251 |
Sijoitettu pääoma | 2 053 227 |
Kertyneet voittovarat | 1 896 171 |
Oma pääoma yhteensä | 3 949 398 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 174 649 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta