ASKE OG BERÅS EIENDOM AS
Suljettu 5. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JR
Jan Rune Berås1977
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 7. syys 2002 – 5. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- 48 753
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 1 424 136
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JR 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TA 1971 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
S Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 48 753 |
Vastaavat yhteensä | 2 765 298 |
Velat yhteensä | 1 341 162 |
Oma pääoma yhteensä | 1 424 136 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 055 |
Liiketulos | −1 055 |
Rahoitustuotot/-kulut | 49 864 |
Tulos ennen veroja | 48 809 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 56 |
Vuositulos yhteensä | 48 753 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 290 654 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 474 644 |
Vastaavat yhteensä | 2 765 298 |
Lyhytaikainen velka | 781 010 |
Pitkäaikainen velka | 560 152 |
Velat yhteensä | 1 341 162 |
Sijoitettu pääoma | 216 418 |
Kertyneet voittovarat | 1 207 718 |
Oma pääoma yhteensä | 1 424 136 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 765 298 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta