Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ASSI AS988 750 026

Vuokraus
Osakeyhtiö
Lierbakkene 94 3425 REISTAD, Norge

ASSI AS

Suljettu 28. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
18 vuotta
- 20. loka 2005 – 28. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
2 571 043
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
3 067 039
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. touko 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Osakkeet omistaa ASSI AS

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
F
FIXMIX GAMES AS
Tavalliset osakkeet
284 170
6.12 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
2 571 043
Vastaavat yhteensä
3 093 292
Velat yhteensä
26 253
Oma pääoma yhteensä
3 067 039

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
21 617
Liiketulos
−21 617
Rahoitustuotot/-kulut
2 618 913
Tulos ennen veroja
2 597 296
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
26 253
Vuositulos yhteensä
2 571 043

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 500 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
593 292
Vastaavat yhteensä
3 093 292
Lyhytaikainen velka
26 253
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
26 253
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
2 967 039
Oma pääoma yhteensä
3 067 039
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 093 292

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta