MALMLAFT AS
Suljettu 13. maaliskuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TH
Tore Haugen1977
- Hallituksen puheenjohtaja
- CH
Cato Haugen1970
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 3. joulu 2011 – 13. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −13 781
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 563 602
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TH 1977 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CH 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TH 1977 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 24. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −13 781 |
Vastaavat yhteensä | 573 058 |
Velat yhteensä | 9 456 |
Oma pääoma yhteensä | 563 602 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 28 819 |
Liiketulos | −28 819 |
Rahoitustuotot/-kulut | 11 151 |
Tulos ennen veroja | −17 668 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −3 887 |
Vuositulos yhteensä | −13 781 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 069 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 561 989 |
Vastaavat yhteensä | 573 058 |
Lyhytaikainen velka | 9 456 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 9 456 |
Sijoitettu pääoma | 600 000 |
Kertyneet voittovarat | −36 398 |
Oma pääoma yhteensä | 563 602 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 573 058 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta