TANNLEGE GØRIL BERG DANIELSEN AS
Suljettu 29. syyskuuta 2026, Vapaaehtoinen selvitystila
Drive tannhelsetjenester.
Tannlegepraksis som utfører tannhelsetjenester. Av dette inngår blant
annet fyllingsterapi, kroneterapi, rotfyllingsbehandlinger og
akuttbehandling.
Avainsanat
dental practicedentistryendodonticpediatricoral pathologybraces
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 11. tammi 2021 – 29. syys 2026
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 548 314
- NOK
- Vuositulos 2025
- −49 037
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 68 915
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. syys 2026
Johto
Ei saatavilla olevia tietoja
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
BD | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 548 314 | 2 714 548 | 3 518 682 | 3 014 635 | 2 520 901 |
Vuositulos yhteensä | −49 037 | 5 694 | 202 350 | −100 507 | 27 658 |
Vastaavat yhteensä | 139 158 | 323 127 | 523 190 | 354 076 | 40 373 |
Velat yhteensä | 70 243 | 205 175 | 410 932 | 444 168 | 10 373 |
Oma pääoma yhteensä | 68 915 | 117 953 | 112 259 | −90 092 | 30 000 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 548 314 | 2 714 548 | 3 518 682 | 3 014 635 | 2 520 901 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 600 135 | 2 702 402 | 3 204 412 | 3 141 080 | 2 493 243 |
Liiketulos | −51 820 | 12 146 | 314 270 | −126 445 | 27 658 |
Rahoitustuotot/-kulut | 550 | −1 982 | 139 | 516 | 0 |
Tulos ennen veroja | −51 270 | 10 164 | 314 409 | −125 929 | 27 658 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 233 | 4 470 | 112 059 | −25 422 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −49 037 | 5 694 | 202 350 | −100 507 | 27 658 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 34 368 | 41 656 | 48 944 | 59 508 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 104 790 | 281 471 | 474 246 | 294 568 | 40 373 |
Vastaavat yhteensä | 139 158 | 323 127 | 523 190 | 354 076 | 40 373 |
Lyhytaikainen velka | 70 243 | 202 942 | 408 828 | 444 168 | 10 373 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 2 233 | 2 104 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 70 243 | 205 175 | 410 932 | 444 168 | 10 373 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 38 915 | 87 953 | 82 259 | −120 092 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 68 915 | 117 953 | 112 259 | −90 092 | 30 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 139 158 | 323 127 | 523 190 | 354 076 | 40 373 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Terveys- ja sosiaalipalvelut
86
Toiminta
Terveyspalvelut
86.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Lääkäri- ja hammaslääkäripalvelut
86.23
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut
86.230
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut